РАЗОМ ДО ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ!
Головна » Статті » Заходи в рамках Програм Центру

У розділі матеріалів: 30
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 »

Корекційна програма для осіб/сімей  Деснянського району та міста Києва, що мають намір  розлучитися.

Розлучення - одна з найбільш травмуючих ситуацій, яку, на жаль, переживає практично кожна друга сім'я. Стрес при розлученні за силою наближається до стресу в стані горя через смерть близької людини. Розлучення - це горе, втрата, навіть якщо шлюб не був зареєстрований, навіть якщо любов практично пішла. Неможливо пережити розлучення поодинці, в цей період необхідна підтримка і участь.

Кажуть, що час лікує будь-які рани. Дослідженнями доведено, що в середньому люди переживають розлучення самостійно (без допомоги психолога) від 3 до 5 років. Але практика показує, що деякі люди не можуть реабілітуватися після розлучення за 10 і більше років. Тому психологічна допомога при розлученні необхідна та рекомендована всім членам сім'ї.

 

Підготовка молоді | Переглядів: 1177 | Додав: desncenter | Дата: 05.09.2016 | Коментарі (0)

Говори так, щоб тебе почули”

З раннього дитинства,  діти будують картинку своєї майбутньої ідеальної щасливої сім’ї, в якій ключовими моментами були б затишок, гармонія, любов, в якій можна відчувати себе спокійно та в безпеці, задоволеним життям. Але, вступаючи в сімейне життя, буває і так, що по відношенню до найближчої нам людини, ми відчуваємо тривогу, страх, безпорадність, і, з різних причин, починаємо будувати нову ілюзію – ілюзію, що іншого виходу немає і так жити є нормою.

 Проте вихід є. І першим кроком до цього є можливість усвідомити, що таке домашнє насильство і заговорити про нього.
Адже тема сімейного насильства на даний момент часу є однією з найактуальніших проблем в сім’ї і суспільстві в цілому. Згідно соціологічних досліджень, кожна третя сім’я страждає хоча б від одного з видів домашнього насильства, але при цьому продовжує замовчувати про всі ті трагедії, які розгортаються за закритими сімейними дверима. Реальну статистику зібрати майже неможливо, адже цю “незручну” тему не хочуть оприлюднювати жодна із сторін.

Реадаптація та ресоціалізація | Переглядів: 1210 | Додав: desncenter | Дата: 10.05.2016 | Коментарі (0)

Програма «Арт-терапевтична група для учасників АТО та членів їх сімей»

 

Актуальність. Групова арт-терапія забезпечує особистості можливість взаємної емоційної підтримки в період нестабільного емоційного стану.  При роботі з особистісними комплексами групова арт-терапія слугує подоланню відчуття соціальної ізоляції і застою. Перевагою арт - терапевтичного підходу при проведенні терапевтичної групи є беспечність данного методу для учасників, можливість самовираження через творчі продукти та робота саме з ними. Також арт-терапевтичний підхід дає розширені можливості для роботи з особистістю, що у зв’язку з різними життєвими обставинами (вік, рівень травматизації, можливості до рефлексії і т.д.) відчуває труднощі з вербалізацією свого стану. Теорія і практика мультикультурного підходу до арт-терапії вказує, що в достатньо згуртованих групах можна, дотримуючись етики, звертатися до таких складних для дослідження у особистісному середовищі тем, як порушення відносин з батьками, травматизація будь-якого характеру, розрив стосунків з близькою людиною.

Методи арт-терапії в індивідуальній та груповій роботі можуть сприяти досягненню таких цілей: неусвідомлювані внутрішні конфлікти і переживання часто буває легше виразити за допомогою зорових образів, ніж  висловити їх у процесі вербальної комунікації; невербальне спілкування легше відокремлюється  від цензури свідомості.

Програма розроблена спеціально для учасників АТО та їх сімей та має своєю метою:

  • опрацювати думки і почуття, які учасники звикли стримувати. Іноді художні засоби є єдиними можливими методами для вираження і прояснення сильних переживань та переконань;
  • підвищити рівень особистого розвитку, розкрити потенціал, покращити якість життя та збільшити рівень позитивних відчуттів та особистого щастя;
  • одержати цінний матеріал для аналізу психоемоційного стану учасників;
  • розвинути художні здібності і підвищити самооцінку. Побічним продуктом арт-терапії є почуття задоволення, що виникає в результаті виявлення схованих талантів і їхнього розвитку.

 

Завдання програми:

  • Діагностувати психоемоційний стан учасників, що звертаються по допомогу;
  • Опрацювати травматичний досвід у безпечному середовищі для його позитивної трансформації;
  • Розвинути мінімальні навички рефлексії для виявлення актуальний проблем, відреагування психоемоційних станів та пошуку шляхів їх корекції;
  • Сформувати здібності до ефективної групової взаємодії;
  • Розробити моделі здорового партнерства та взаємної довіри;
  • Опрацювати можливості пошуку ресурсу для його подальшого використання в особистісному житті.

Форми роботи: групова робота з арт-терапевтичними сесіями.

 

Реадаптація та ресоціалізація | Переглядів: 1835 | Додав: desncenter | Дата: 19.04.2016 | Коментарі (0)

Питанням «Яка ж роль жінки?»  людство задавалося завжди. А в сьогоднішньому світі, у світі технологій, прогресу, відкриттів, емансипації та фемінізму це питання стоїть найбільш гостро.

За даними ООН проблема стану та ролі жінки в суспільстві стоїть на другому місці після еколого-економічних глобальних проблем сучасності. Сьогоднішня жінка - продукт жіночої  самотворчості. Вона незалежна у всіх сферах життя: вона самостійно планує власне життя, отримує вищу освіту і право на трудову діяльність, сама вирішує виходити їй заміж або жити в цивільному шлюбі, вона вибирає собі чоловіка, має право на сексуальну свободу і на контроль над народжуваністю. Жінка навчилася бути ще красивішою завдяки новим медичним технологіям. Вона прагне йти в ногу зі своєю бурхливою епохою, епохою безперечного прориву в історії жінок. Жінка навчилася бути не тільки мудрою, але й розумною. Тільки в активній, продуктивній діяльності жінка знаходить свою трансцендентність. Все в існуванні жінки стало предметом вибору, їй не забороняється жоден вид діяльності, ніхто і нічого не примушує її займати певне місце в соціальному середовищі. У сучасному світі жінка вже стає нарівні з чоловіком. Інше питання, наскільки їй це потрібно. Тому кожна повинна мати високий рівень самоусвідомлення для здійснення об`єктивного вибору.

Творчість та самореалізація | Переглядів: 1124 | Додав: desncenter | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

Нова програма Центру, яка працюватиме в форматі арт-терапевтичної групи 

«Щаслива дитина – вклад в майбутнє».

Якщо ви зацікавлені в особистісному розвитку своєї дитини, маєте можливість долучити свою дитину не тільки до шкільних занять, ласкаво просимо до участі!

 

Другий етап програми: з 14 січня по 15 лютого 2016 року включно

 

Підготовка молоді | Переглядів: 914 | Додав: desncenter | Дата: 04.11.2015 | Коментарі (0)

Наказом Центру від 01.09.2015 року № 02-2.1/64 затверджена нова терапевтична програма

"Свобода бути собою"

Актуальність:


   Свобода це те, чого хочуть усі. це те, до чого ми прагнемо, коли нас затискають в тісні рамки зобов'язання та обмеження. Але чи завжди ми відчуваємо себе вільними? Хіба завжди ми робимо те, що хочемо?

Буває й навпаки - людина відчуває себе вільною. Що хоче, може купити, куди завгодно поїхати. Але чи справді це вільна людина? Що таке реальна свобода особистості і як її знайти? Але свобода може і лякати, коли вона стає синонімом порожнечі і невідомості. 

     Майже всі люди, що живуть на нашій планеті, прагнуть бути щасливими, хочуть реалізувати себе і досягти повної внутрішньої свободи. Але часто це не відбувається природним шляхом. Для досягнення мети необхідно прикладати всілякі зусилля ... І це правильно, але й зусиль теж іноді не вистачає. У кожної людини існують які-небудь бар'єри, які вона не в змозі подолати самостійно. Щоб щось поміняти в своєму підході до життя, необхідно розуміти через що виникли ці бар'єри, і чого не вистачає, щоб їх подолати.

     Ці та інші питання ми будемо розглядати на наших зустрічах, для того, щоб кожен з учасників зміг усвідомити, що в нього є вибір, як жити.  Все в наших силах, якщо ми цього по справжньому хочемо. Усвідомити право сказати  "ні" або "так" це вибір кожного, який він може робити завжди. Цей вибір може бути дивним для інших, але це вже річ другорядна. Бути вільною людиною, означає знаходитись з собою в внутрішні гармонії. Все, що в мене є-це Я. Не більше й не менше. Переді мною-цілий світ. Живи. Будь щасливою людиною.

Зміст програми:

День 1. Вступна частина: Особиста свобода

День 2. Я і моє оточення

День 3. Мислення вільної людини

День 4. Мої результати

День 5. Чого я хочу?

День 6. Моя свобода . Куди я йду

Мета:

Покращити якість життя отримувачів послуг Цетру. Збільшити рівень позитивних відчуттів у житті кожного учасника програми. Жити щасливо, цікаво, на максимумі можливого.  Наші зустрічі — можливість усвідомити, в чому значення свободи для кожного, яке індивідуальне значення вона несе в нашому житті, а головне — як принести в своє життя ту кількість свободи, яка потрібна конкретній людині?

Завдання:

- краще розуміти себе і свої бажання

- дозволити собі проявляти емоції і відчуття

- примиритись з самим собою  і приймати себе таким як є

- перебороти свою нерішучість і дозволити собі бути сміливим

- відрізняти істинну свободу від програмування

- усвідомити свою незалежність від батьків

Цільова аудиторія:

люди, які хочуть ближче познайомитись з собою

люди, які хочуть почути свої істинні бажання

люди, які шукають можливість навести порядок в голові і в душі

люди, які шукають спосіб чесно подивитись на себе і своє життя

люди, які бажають повноцінно жити в теперішньому

 люди, які хочуть бачити свою істинну силу і користуватись цією силою

люди, яким набридло жити по чужим правилам

люди, які хочуть впевненно крокувати по життю

люди, які хочуть жити , насолоджуючись кожним прожитим днем

Очікуванні результати:

навчитись сприймати себе з позиції дорослої людини, не по кількості прожитих років, а з позиції людини зрілої, людини, яка бере на себе відповідальність за своє життя, почуття, думки. Приймати себе і любити. Прислухатись до себе. Дозволити собі і наважитись ризикувати,  для здійснення мрій, для життя, яким хоче жити кожна окрема людина.

 

Перший етап реалізації програми заплановано на січень 2016 року. Запрошуємо до участі!

Тел.для консультацій 044 - 518-73-72

 

Реадаптація та ресоціалізація | Переглядів: 1960 | Додав: desncenter | Дата: 07.09.2015 | Коментарі (0)

Метою програми є: попередження насильства по відношенню до жінок
та чоловіків шляхом їхньої самореалізації як особистостей, розкриття потенціалу, надання психологічної підтримки за принципами рівності чоловіка та жінки. Сприяти самореалізації в житті та адаптації до нових соціальних умов учасниць та учасників програми; допомогти формуванню життєвих орієнтирів та соціальних установок, позитивних стереотипів сімейних та міжособистісних стосунків.

Творчість та самореалізація | Переглядів: 794 | Додав: desncenter | Дата: 19.03.2015 | Коментарі (0)

Центр у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва

розпочинає реалізацію чергового етапу програми

«Самореалізація: шляхи до успіху»

(участь безкоштовна)

Творчість та самореалізація | Переглядів: 670 | Додав: desncenter | Дата: 13.03.2015 | Коментарі (0)

Центром у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва склалися добрі традиції щодо співпраці з Академією внутрішніх справ України в місті Києві щодо проведення занять для курсантів факультету підготовки дільничних інспекторів міліції практичними психологами та юристами Центру.

Підготовка молоді | Переглядів: 648 | Додав: desncenter | Дата: 06.02.2015 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-30