РАЗОМ ДО ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ!
Головна » Статті » Заходи в рамках Програм Центру » Реадаптація та ресоціалізація

Корекційна програма "НІ – насильству!» в рамках міжнародної кампанії „Стоп насильству!"
Світовою громадськістю насильство визнано однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини в світі. Без подолання цього згубного явища не можна створити умови для самореалізації людини, розвитку демократії, реалізації прав та свобод кожного громадянина нашої держави.

Мотивація та раціоналізація кожного правопорушника, який проявляє насильство в сім’ї, це складний взаємозв’язок між владою та статтю на індивідуальному, сімейному, соціальному та культурному рівнях.

Характеристика осіб, які вчинили насильство: мінімізація наслідків зчиненого насильства; заперечення власної відповідальності; почуття правоти насильства. Ці характеристики є основними в їх жорстокій поведінці та представлені як на соціальному так і на індивідуальному рівні правопорушника. Насильник може зменшувати або не погоджуватися з осудом своєї неприйнятної поведінки, мінімізуючи ступінь її тяжкості, частоту, серйозність, вплив та наслідки.

Корекційна програма направлена на викорінення жорстокості, яку проявляють чоловіки відносно жінок, організацію навчання правоохоронців, які в процесі своєї діяльності працюють з жінками та дітьми, що зазнали насильство. В програмі передбачена групова психотерапевтична робота з насильниками в рамках проведення корекційної програми для кривдників.

Мета програми: допомогти кривднику признати своє насильство та непристойну поведінку, заставити його сумніватися в тому, що його дії практично не мали наслідків і мотивувати його до припинення жорстокого поводження.

Завдання програми: формування довірливих стосунків. Дослідження ситуації та її наслідків. Формування альтернативної поведінки. Формування умінь ефективної взаємодії та способу поведінки в сім’’ї.

Цільова група: чоловіки, що мешкають у Деснянському районі м. Києва та мають направлення для проходження корекційної програми від РУ ГУ МВС України в Деснянському районі.
Категорія: Реадаптація та ресоціалізація | Додав: desncenter (23.12.2012) W
Переглядів: 2529 | Теги: стоп насильству
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]