РАЗОМ ДО ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ!
Головна » Статті » Заходи в рамках Програм Центру » Торгівля людьми

Протидія насильству та торгівлі людьми
Розумніше уникати образ, аніж потрапити у полон помсти. Але коли вже так сталося, ми порадимо, як правильно та гідно вийти з конфлікту. Ви страждаєте від насильства в сім'ї? Ваш партнер кривдить Вас? Ви потрапили до скрутного становища? Ви чи Ваші родичі стали жертвами торгівлі людьми? Не соромтесь, шукайте допомоги! Якщо жертвою стали Ви або хтось із Вашого оточення, зателефонуйте та приходьте до нашого Центру. Це буде першим кроком до порозуміння та порятунку. В рамках програми Центру Ви отримаєте широкий спектр консультацій та здобудете необхідні знання. Ми розглянемо кожну конкретну ситуацію і, за потреби, Ви отримаєте можливість безкоштовного тимчасового проживання у соціальному гуртожитку для жінок, які потерпають від насильства в сім'ї.

Мета програми: підвищення рівня поінформованості суспільства щодо ризику нелегальної міграції, залучення та навчання спеціалістів різних рівнів щодо надання допомоги жінкам, потерпілим від торгівлі людьми.

Завданання:
- розповсюджувати друковану інформацію (брошури, інформаційні листки, буклети) про проблеми, небезпеку та наслідки нелегальної міграції за кордоном;
- проводити інформаційну кампанію з широким залученням до таких заходів засобів масової інформації;
- проводити дискусії, тренінги та семінари для цільової групи, особливо дівчат та жінок групи ризику з питань попередження торгівлі жінками;
- навчити спеціалістів, які потім зможуть проводити інтерактивні заняття для групи ризику;
- змінювати стереотипні суспільні погляди на жінок, які повертаються додому після трафікінгу через ЗМІ шляхом припинення тиражування небезпечних міфів і стереотипів у суспільстві і почати просвітницьку роботу серед журналістів.

Наслідки торгівлі жінками з України:
- масовий виїзд жінок за кордон спричиняє в Україні загострення економічної ситуації через відплив робочої сили;
- продаж жінок закладає матеріальний фундамент організованій злочинності у нашій державі, зростають організовані злочинні угрупування, ще більше погіршується  криміногенна ситуація;
- значна частина жінок, які повертаються, потребує реабілітації та ресоціалізації. Необхідні для цих жінок реабілітаційні програми, безкоштовні медичні, соціальні та психологічні послуги, створення кризових центрів та ін.. – все це вимагає значного державного фінансування.

Торгівля людьми з України призвела до товаризації людини в нашому суспільстві, коли людина починає відчувати себе незахищеною у своїй державі.

Найкращим профілактичним заходом у боротьбі з торгівлею жінками є покращення умов життя людей в Україні, і зокрема жінок. Для того, щоб знизити гостроту проблеми торгівлі жінками з України, необхідно намагатися ліквідувати причини виїзду жінок за кордон, потрібна також профілактична робота з жінками та дівчатами групи ризику. Але не менш важливо розуміти й враховувати наслідки торгівлі жінками, а саме програма реабілітації та допомоги жінкам, які постраждали від торгівлі людьми.
Категорія: Торгівля людьми | Додав: fam-center (03.06.2008) | Автор: Центр E W
Переглядів: 2518
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]